Sesja zdjęciowa Laurelle w Mediolanie

Wyjątkowość tegorocznej kolekcji sukien wieczorowych mogło podkreślić tylko odpowiednie otoczenie. Zapraszamy na sesję kreacji wieczorowych z europejską stolicą mody w tle.

Decolove - dodatki skrojone na miarę

Decolove Atelier powstało z wielkiej miłości do ręcznie wykonywanych ozdób i misternych detali. Od kilku lat w naszej pracowni tworzone są unikatowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i gustów akcesoria dla pań i panów.

Kolekcja sukien ślubnych Laurelle 2016/2017

Najnowsza kolekcja Laurelle 2016/2017 to rewolucja w myśleniu o modzie ślubnej i wieczorowej: nadchodzą nowe standardy i nowe zasady, które kładą kres seryjnej produkcji, przestarzałym fasonom i wygórowanym cenom, które nie znajdują odzwierciedlenia w jakości. Tworzona przez kobiety i dla kobiet marka Laurelle odpowiada na realne potrzeby swoich Klientek.

Śluby i wesela na dworze królewskim

Przedstawiamy najsłynniejsze śluby w prawdziwie królewskim stylu.

Najdroższe suknie ślubne

Niektórzy za tę wymarzoną suknię są w stanie zapłacić dosłownie każdą cenę. Zapraszamy do przeglądu najdroższych sukien ślubnych w historii.

Top 5 najpiękniejszych butów ślubnych

Wybór perfekcyjnych butów jest trudny dla każdej z nas - a co by było, gdybyśmy na tę idealną parę mogły przeznaczyć nieograniczoną kwotą? Być może któreś prezentowanych przez nas, małych arcydzieł znalazłoby się na Twojej liście - sprawdź!

Śluby milionerów

Śluby milionerów

2016-11-21

Prywatne samoloty, zapierające dech w piersiach suknie, biżuteria warta miliony dolarów oraz najbardziej egzotyczne zakątki świata i pałace tak w skrócie wyglądają śluby najbogatszych par świata. Zapraszamy Was do świata miliarderów, gdzie kawior i szampan są równie powszechne jak wynajęcie na ten szczególny dzień pałacu w Wersalu.

Rodzice państwa młodych: jak się ubrać na ślub i wesele?

Rodzice państwa młodych zajmują honorowe miejsce podczas ślubu i wesela - często jako organizatorzy uroczystości, zawsze jako osoby najważniejsze tuż po przyszłych małżonkach. Powinni wybrać taki strój, żeby czuć się pewnie, wyglądać dojrzale i wytwornie.

Sukienka dla świadkowej i druhny - jak się ubrać?

Świadkowie pełnią na weselu bardzo ważną, reprezentacyjną rolę – z tego względu ich strój powinien być dokładnie przemyślany, elegancki, lecz nieprzesadzony. Jaką kreację powinna wybrać druhna, żeby prezentować się wytwornie, a jednocześnie nie przyćmić panny młodej?

Jak się ubrać na wesele?

Zdecydowana większość z nas zadaje sobie to pytanie przed każdą ślubną uroczystością. Jak się ubrać na wesele, żeby wyglądać gustownie, czuć się pewnie i komfortowo? Spróbujemy podpowiedzieć kilka istotnych kryteriów, które warto wziąć pod uwagę podczas przygotowywania weselnej kreacji.