Piękna suknia ślubna, które jest marzeniem każdej panny młodej, ma za zadanie wydobywać i podkreślać naturalne piękno głównej bohaterki tego wyjątkowego dnia: takiemu zadaniu sprostać może jedynie szycie na miarę i staranne dopasowanie projektów do oczekiwań i realnych potrzeb Klientek. Wychodząc naprzeciw kobiecym pragnieniom, Laurelle oferuje łączenie wybranych modeli, szycie według indywidualnych projektów oraz pełne wsparcie zespołu projektowego. Sky is the limit – zdaje się głosić wyznawana przez markę filozofia: projektantki Laurelle chętnie inspirują się kultowymi, ikonicznymi kreacjami ze świata mody, sięgają po luksusowe tkaniny i przywiązują wagę do detalu. Zwiewne tiule, szlachetne muśliny, ekskluzywne jedwabne koronki włoskie oraz francuskie uzupełnia ręczne wyszywanie i wykończenie każdej sukni.

To właśnie dzięki połączeniu światowych trendów i rzemieślniczej precyzji krawieckiej w stylu haute couture Laurelle jest marką wybieraną często przez gwiazdy. Po wieczorowe kreacje marki sięgają regularnie m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Jastrzębska oraz Zosia Ślotała. Piękne i kobiece, wiedzą dobrze, jak znaleźć złoty środek pomiędzy elegancją i seksapilem: dzięki starannie dobranym fasonom stworzonym w pracowni Laurelle przyciągają spojrzenia, a ich stylizacje długo żyją w pamięci gości.

Kolekcja Laurelle 2016/2017 to intrygujący kolaż eterycznego piękna, emanującej z kobiecego wnętrza tajemnicy i spektakularnego efektu rodem z wybiegów i czerwonych dywanów. Gwiazdą nowej kampanii została Zofia Nowak, fotografowana przez znaną z sensualnych kobiecych portretów Marię Eriksson. Za makijaż podczas sesji odpowiedzialna była Iza Kuśmierowska, a odpowiedzialność za stylizację sylwetek spoczęła na Darii Biedrzyckiej.