Kolekcje

Suknie ślubne w Warszawie i Krakowie

Laurelle - salon sukien ślubnych w Warszawie i Krakowie oferuje wyjątkowe kreacje na wszystkie najważniejsze uroczystości w życiu kobiety.

Kolekcja sukni ślubnych 2016 to mieszanina klasyki i nowoczesności - misternie tkane koronki łączą się oryginalnymi krojami, dzięki czemu powstaje piękna suknia ślubna skrojona na miarę współczesnej kobiety.

Kolekcja suknie ślubne 2017, pozostając przy tym, co dla marki najbardziej rozpoznawalne - czyli pięknych, oryginalnych, czasem odważnych koronkach - podąża za trendami z najważniejszych światowych wybiegów i próbuje rozwiązań innowacyjnych, ale zawsze nawiązujących do ponadczasowej klasyki.

Już niebawem będzie dostępna nowa kolekcja! Suknie ślubne 2018 kuszą perfekcyjną linią i szlachetnymi tkaninami. O uwagę zabiegają te wykonane z luksusowych, delikatnych koronek, które będą idealną propozycją dla romantyczek. Równie mocno w trendach plasują się nowoczesne formy, odważnie podkreślające walory sylwetki. Starannie dopasowane do ciała, charakteru i osobowości panny młodej suknie ślubne Laurelle na 2018 rok podkreślą wyjątkowość chwili i pozwolą poczuć się każdej kobiecie pięknie.

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Linia Laurelle Bridal Coutu...

Suknie wieczorowe

Suknie wieczorowe

Sukienki na wesele i suknie...

Casual

Kolekcja dzienna to najnowsza linia naszej marki.